"GÜVENLİ, MODERN VE ESTETİK YAPILAR İNŞA ETMEK"

     Ankara’da 1997 yılında kurulan şirketimiz, kurulduğu yıldan bu yana ticaret hayatına devam etmektedir. 2000’li yıllardan sonra gelişen inşaat sektöründe, yaptığı projeler ile sektöründe önemli bir yer edinmiştir. İnsan hayatını esas alan Zeki Ünal İnşaat'ın amacı, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektir.

     Zeki Ünal İnşaat bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, kalite anlayışından ödün vermeden insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, tecrübe ve kaliteyi birleştirerek yeni yapılar inşa etmektedir.


  MİSYONUMUZ

 • • Müşterilerimizin beklentilerini istikrar ve kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

  • Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan standartları uygulamak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

  • Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

  VİZYONUMUZ

  Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler bırakma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürütülen bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

  İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Şirketimizin varlık nedeni olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve kârlı yatırım fırsatları sunmaktır.

 • HEDEFLERİMİZ

 • Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.
Zeki Ünal İnşaat
Zeki Ünal İnşaat
Zeki Ünal İnşaat
Zeki Ünal İnşaat